Küçük Karakter İnk Jet

  

Citronix CIJ (Continuous Ink Jet) tasarım ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir markadır.Üretim ve son kullanma tarihi, tanımlayıcı veriler, lot bilgileri hizmet verdiği başlıca kodlama branşlarıdır.Plastik, cam, ahşap ve metal dahil olmak üzere hemen hemen her zeminde seri ve güvenilir uygulamalar yapar.Citronix dört farklı modele sahiptir. bu modellerin her biri opsiyonel kullanımlı bileşenleriyle farklı kodlama ihtiyaçlarına çözümler sunar.

CITRONIX INK-JET KODLAMA MAKİNELERİ SARF MALZEMELERİ.

Citronix Ci serisi sarf malzemelerinin tamamı Citronix firması tarafından üretilmiş olup, pigment yoğunluğu uygulama yapılacak yüzeyde yüksek kontrast sağlamaktadır. Bunun yanı sıra 1 sn altında kuruma değeri ve yüzey üzerinde tutunma performansı ile zor uygulama alanları olan, polietilen, polipropilen, silikon, teflon, kauçuk, ve cam yüzeylerde üstün tutunma sağlamaktadır. Ayrıca CE, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir. Mürekkeplerin yüzey üzerindeki kontrastını yükseltmek için özel pigmentlerin yanısıra, kuruma süresini azaltmak ve yüzeyde tutunmayı artırmak için make-up olarak adlandırılan inceltici kullanılır. Son olarak ink-jet kodlama makinelerinde makine temizlik ve bakımı
için kullanılan özel bir solüsyon olan yıkama solventi kullanılır.

FDA Onaylı Gıda Tüzüğüne Uygun Mürekkep

Kabuklu gıdaların üzerine tarihleme, kayıt, takip, marka taklidine karşı koruma, markada ısrar ve müşteri sadakatini yaratma veya arttırma, reklam, promosyon ve fason üretim amaçlı kodlama alanlarında kullanılır. Ülkemizde yumurta kabuğu üzerine kodlama şeklinde olup yurtdışında narenciye ürünler üzerinde kullanılmaktadır. Ana üretici firmanın gıdaya uygunluk raporlarına sahip olması gerekmektedir. İnsan sağlığının birinci öncelik olduğu kriterlerden yola çıkarak bu tarz mürekkep tedariki veya makina alımı esnasında tedarikçi firmanın MSDS ve FDA uygunluk formlarını satın alma aşamasında ibraz etmesi gerekmektedir.

Ürün Doğrulama ve Takip Sistemi için firmamız ile iletişime geçin.


 

  

 

 

 

MODELLER

Ci 3200
1 veya 2 satır genel kodlama uygulamaları için, 6m/s hızına çıkabilen giriş seviyesi yazıcı. IP55 korumaya sahip siyah toz boya ile kaplı çelik kabin, standart bağlantı portları ile genel amaçlı mürekkeplere uygun olarak dizayn edilmiştir.
Ci 3300
3 satıra kadar kodlama yapabilen Makro ve Normal damla boyutları arasında geçiş yapmaya imkan tanıyan, paslanmaz çelik kabine sahip,8m/s hıza çıkabilen orta seviye yazıcı. Pigmentsiz bütün mürekkeplere uygun olarak tasarlanmıştır.
 
Ci 3500
ci3300 modeline ek olarak, ciLink gibi gelişmiş haberleşme ve yüksek hızlarda 5 satıra kadar her türlü metin, grafik ve barkodu yazabilecek yüksek performanslı yazıcı.
Ci 3650
Aşırı tozlu ve ıslak ortamlarda kullanılmak üzere, zorlu ortamlara uygun,IP65 korumaya sahip, pozitif basınçlı hava ile desteklenmiş yazıcı. Ci3500 modelinin bütün özelliklerini barındırmaktadır.